• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Staż w biurze SEM
    Staż w biurze SEM
    Marketing
    Marketing Investment Group

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    data analyst
    Google Ads
    e-commerce

    Opis stanowiska

    Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w MIG!

    • naucz się budować skuteczne kampanie reklamowe w Google Ads
    • poznaj specyfikę działań marketingowych w obszarze sklepów e-commerce
    • pracuj na danych w oparciu o zaawansowane narzędzia analityczne
    • rozpocznij swoją ścieżkę zawodową w kierunku Specjalisty ds. SEM

    • interesujesz się marketingiem internetowym, w szczególności zagadnieniami związanymi z kampaniami PPC (Google Ads)
    • potrafisz sprawnie wyszukiwać, selekcjonować i przetwarzać informacje
    • dobrze i samodzielnie organizujesz swoją pracę
    • jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu
    • E-commerce jest dla Ciebie przyszłością
    • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie
    • wsparcie indywidualnego Opiekuna Stażu
    • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
    • szkolenia wdrażające do pracy na danym stanowisku
    • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu

    Rodzaj umowy 📄

    Umowa o praktyki absolwenckie

    Tryb pracy 💻

               Stacjonarny– nasze biuro znajduje się przy ul. Prof. Życzkowskiego 10 (Kraków)

    Benefity:

    ·      Wsparcie indywidualnego Opiekuna Stażu

    ·      Szkolenia wdrażające do pracy na danym stanowisku

    ·      Pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze

    ·      Upominek urodzinowy - 50% bon zniżkowy na wykorzystanie w naszych salonach

    ·      40% kupon rabatowy na nasze produkty

    ·      Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu

    JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

    Krok.1 Wstępnej rozmowy telefonicznej z naszą rekruterką, która zapyta o Twoje doświadczenie oraz opowie Ci nieco więcej o naszej firmie i stanowisku.

    Krok.2 Spotkania stacjonarne z rekruterką oraz Kierownikiem Biura SEM w celu bardziej szczegółowego poznania Twoich doświadczeń, a także opowiedzenia Ci o tym, jak wygląda nasz zespół i praca w biurze SEM w naszej firmie.

    Krok.4 Informacji zwrotnej dotyczącej całego procesu – tutaj złożymy Ci ofertę lub podziękujemy za Twój udział w procesie.

    Jeśli zainteresowała Cię praca w naszym Teamie – koniecznie podeślij nam swoje CV 📩