Oferty
Specjalista ds. multimediów
Media

Otrębusy
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

Davinci Resolve Studio

pakiet Adobe Creative Cloud

Mile widziane

AI

Opis stanowiska

O nas

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. T. Sygietyńskiego to jeden z największych na świecie zespołów artystycznych, który od ponad 75 lat prezentuje stylizację polskiego folkloru w postaci widowiska muzycznego zawierającego elementy muzyki i tańca. Motywy ludowe oraz charakterystyczne dla danych regionów figury taneczne stanowią podstawę budowania poszczególnych suit ze zgrabnie skomponowaną choreograficzną opowieścią. Nazwa wywodzi się od centralnego regionu Polski – Mazowsza, jednak repertuar zespołu szybko rozszerzył się o folklor innych regionów. „Mazowsze” stało się fenomenem i zyskało tytuł Ambasadora Kultury Polskiej.

Miejsce pracy: Otrębusy

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści wideo na potrzeby działań promocyjnych;
  • sporządzanie dokumentacji wideo z koncertów;
  • wykonanie streamingu wraz z rejestracją obrazu i dźwięku oraz montażem wybranych wydarzeń artystycznych;
  • opracowywanie scenariuszy do realizacji ujęć wideo;
  • montaż materiału (korekta obrazu i dźwięku);
  • obsługa drona;

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • dbanie o jakość i zgodność materiałów multimedialnych z obowiązującymi standardami i polityką instytucji;
  • umiejętności operatorskie, zdolności redakcyjne;
  • wysoki standard wykonywania powierzonych czynności;
  • umiejętność planowania, koordynacji i organizacji pracy;
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych;
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość pakietu Adobe i programu Davinci Resolve Studio
  • mile widziana znajomość algorytmów AI
  • monitorowanie trendów w dziedzinie multimediów i proponowanie innowacyjnych rozwiązań

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • sprzęt niezbędny do realizacji zdań;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • współpracę w przyjaznym zaangażowanym zespole;
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.