Oferty
Graphic Designer
Design

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

design

digital marketing

Google Ads

multitasking

e-commerce

język angielski

Adobe Photoshop

copywriting

Mile widziane

content marketing

social media

organizacja pracy

pomysłowość

data analyst

samodzielność

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych online tj. newsletter, banery, layouty, grafiki na media społecznościowe, animacje, video,
  • Przygotowywanie projektów webowych na potrzeby strony i sklepu internetowego,
  • Dbanie o spójność materiałów graficznych,
  • Modernizacja i rozwijanie istniejących produktów w obszarze designu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w e-commerce min. 3 lata – warunek konieczny,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość programów: Adobe photoshop, After Effect, HTML 5 /CSS, mile widziana znajomość : Javascript, Adobe xd,
  • Znajomość trendów w projektowaniu graficznym,
  • Kreatywność: zdolność do myślenia poza schematami, aby tworzyć unikalne i oryginalne projekty graficzne,
  • Zdolność do pracy w zespole: efektywnie współpracować z innymi członkami zespołu i aktywnie włączać się w proces tworzenia projektów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inna dogodna forma zatrudnienia), w pełnym wymiarze godzin (elastyczne godziny pracy),
  • Benefity pozapłacowe
  • Zniżki na produkty firmowe,
  • Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić,
  • Duże pole do realizacji i wdrażania własnych pomysłów,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy, w oparciu o własne preferencje.