• Wszystkie ofertyWarszawaHROfficeRecepcjonista/Recepcjonistka
    Recepcjonista/Recepcjonistka
    HR
    MindSet Clinic sp. z o.o.

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    polski

    Mile widziane

    inne języki obce

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Mindset Clinic to prywatne centrum pomocy psychologicznej z dwiema placówkami w Warszawie – na zielonym Żoliborzu i blisko centrum, na Woli. Naszym celem jest kompleksowe wspieranie zdrowia psychicznego naszych Pacjentów, co realizujemy dzięki szerokiej ofercie usług oraz wykwalifikowanemu Zespołowi specjalistów.

    W Mindset Clinic stawiamy na doświadczenie i pełne zaangażowanie Zespołu, aby nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie na każdym etapie terapii.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    💻 Recepcjonista/Recepcjonistka

    Jeśli jesteś studentem psychologii, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    📝 Wymagania:

    • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Biegła znajomość języka polskiego.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Dyspozycyjność minimum 2-3 dni (6 godzin dziennie) od poniedziałku do piątku.
    • Chęć rozwoju w branży psychologicznej - jesteś idealnym kandydatem jeśli studiujesz psychologię lub kierunki pokrewne.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży psychologicznej i/lub terapeutycznej.
    • Doświadczenie w pracy z klientem - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość obsługi kasy fiskalnej i systemów rezerwacyjnych. Jeśli nie masz takich umiejętności - wszystkiego Cię nauczymy!
    • Znajomość innych języków obcych.

    👉 Oferujemy:

    • Wynagrodzenie w wysokości: 28,50 zł brutto za godzinę pracy.
    • Możliwość współpracy z interdyscyplinarnym zespołem doświadczonych specjalistów, terapeutów i lekarzy - poznasz specyfikę pracy z klientem w branży psychologicznej “od zaplecza”.
    • Realizację pomysłów autorskich i wpływ na rozwój firmy.
    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Pracę stacjonarną w dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy (Wola, ul. Ogrodowa).
    • Dostęp do basenu w budynku naszej siedziby – bez dodatkowych opłat.

    ✅ Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa i profesjonalna obsługa Pacjentów.
    • Rezerwacja usług w dedykowanym narzędziu.
    • Odbieranie połączeń przychodzących.
    • Przyjmowanie płatności.
    • Czynności administracyjno-biurowe.