Oferty
Executive Client Leadership Performance
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa
Mindshare

Mindshare

Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

social media

planowanie mediów

język angielski

digital marketing

performance marketing

E commerce

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy Mindshare – wielokrotnie nagradzanym domem mediowym realizującym kompleksowe strategie marketingowe dla najbardziej liczących się firm na rynku. Jako część WPP mamy dostęp do międzynarodowego know-how i doświadczenia, a negocjując wspólnie z GroupM zwiększamy naszą przewagę konkurencyjną.

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: Executive Client Leadership

Miejsce pracy: Warszawa

Twoim zadaniem będzie:

  • Przygotowywanie rekomendacji i strategii mediowej w obszarze szeroko rozumianego digitalu (z naciskiem na social media, ecommerce oraz performance).
  • Bezpośredni kontakt z klientem– strategia, rekomendacje, zakup, post buy, analizy rynku
  • Aktywne poszukiwanie możliwości poprawy efektywności kampanii klienta.

Zaaplikuj, jeśli:

  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w strategicznym planowaniu kampanii digitalowych, a szczególności performance (optymalizacja kampanii - leady, CPC, konwersje, sprzedaż), lub chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę digitalową w tym zakresie.
  • Czujesz się swobodnie w bezpośredniej współpracy z klientem
  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu rekomendacji dla klienta i prowadzeniu prezentacji u klienta
  • Swobodnie mówisz w j. angielskim (min. poziom B2)
  • Posługujesz się j. polskim na poziomie B2/C1
  • Jesteś odpowiedzialny/a i można na Ciebie liczyć

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • Panuje u nas atmosfera serdeczności i wsparcia – najpierw ludzie, potem procedury
  • Kwestionujemy status quo i nie boimy się zadawać pytań – szukamy rozwiązań
  • Szybko działamy i szybko się adaptujemy
  • Dzielimy się wiedzą – prowadzimy Poranne Pasmo Szkoleniowe
  • W piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w szkoleniach dedykowanych Twoim potrzebom merytorycznym
  • Pracę z doświadczonym i zgranym zespołem
  • Pracę w modelu hybrydowym: zdalnie i w biurze przy Placu Konesera
  • Umowę o pracę
  • Kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie po 3 miesiącach współpracy