Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy specjalista/tka ds. sprzedaży ubezpieczeń
new
Finanse
LELLEK

LELLEK
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
ubezpieczenia
finanse
prawo jazdy
CRM
Microsoft Office
Opis stanowiska

🤓Młodszy specjalista/tka ds. sprzedaży ubezpieczeń

📍Wrocław

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w salonie samochodowym marki Porsche,
  • Obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy,
  • Praca w systemach zarządzania kontaktami z Klientami - CRM,
  • Regularne raportowanie działań,
  • Dbanie o wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych, ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (mile widziane w branży samochodowej),
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Silna motywacja i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów,
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Biegła znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Rabaty na studia
  • Zniżki na paliwo
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Szkolenia eksperckie
  • Odprawa emerytalna
  • Karta sportowa
  • Zajęcia z języków obcych
  • Wyjazdy integracyjne
  • Urodzinowy dzień wolny
  • Preferencyjne ceny samochodów i usług serwisowych
  • Imprezy firmowe
  • Program poleceń
  • Rodzinne pikniki i atrakcje dla najmłodszych
  • Program wellbeingowe (zdrowie, profilaktyka, zdrowie psychiczne)
  • Dofinansowanie do posiłków