• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingAccount Manager
    Account Manager
    Marketing
    MORE Interactive

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wordpress
    excel
    kreatywność
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    socialmedia
    Angielski
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    More interactive to, prężnie rozwijająca się agencja reklamowa ful service.

    Naszym naturalnym środowiskiem jest online ale tradycyjne media nie są nam obce. Dla naszych klientów realizujemy projekty wszystkimi dostępnymi narzędziami komunikacji. Pracujemy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku i korporacjami.

    Poszukujemy Account Manager/Social Media Specialist

    Potrzebujemy specjalisty, który z łatwością odnajduje się w środowisku nowoczesnych mediów, a Social Media to jego naturalne środowisko. Zdolnego, chcącego się doszkalać, przy tym samodzielnego, komunikatywnego, zaangażowanego, który lubi i wie jak budować dobre i efektywne relacje z klientem – mailowe, telefoniczne oraz osobiste podczas spotkań i prezentacji.

    Czego oczekujemy?

    ·   Minimum rocznego doświadczenia pracy w agencji reklamowej lub dziale sprzedaży

    ·   Dobrą znajomością kanałów SM i bieżących trendów w digitalu,

    ·  Dobrej znajomości pakietu MS Office

    ·  Umiejętności negocjacyjnych i kosztorysowania

    ·   Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

    ·   Umiejętności ustalania priorytetów, terminowości

    ·   Odpowiedzialności

    ·   Chęci doskonalenia swoich umiejętności

    ·   Energią do pracy i pozytywnym nastawieniem do siebie i innych,

    Dodatkowym atutem będzie:

    ·    Znajomość WordPress,

    ·    Prawo jazdy kat.B

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    ·    Kontakt z klientami agencji w tym spotkania z klientami

    ·    Przygotowywanie ofert

    ·    Realizacja kampanii w Social Mediach i contentowych

    ·    Inspirowanie klientów, tworzenie pomysłów na dodatkowe działania

    ·    Koordynowanie projektów, współpraca z działami wsparcia i podwykonawcami

    ·    Prowadzenie i raportowanie efektów kampanii

    ·    Podnoszenie kwalifikacji

    Oferujemy:

    ·    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

    ·    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

    ·    Pracę stacjonarną w biurze w centrum Poznania

    ·    Udział w szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych

    ·    Dofinasowanie Benefit

    ·    Kawa i owoce bez limitu 😊