• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingStażysta ds. Generowania Leadów
    Stażysta ds. Generowania Leadów
    Marketing
    1stplace.pl Sp. z o.o. Sp.k.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    multitasking
    odpowiedzialność
    prospecting
    lead generation

    Mile widziane

    SEO
    SEM
    #social media

    Opis stanowiska

    Uwaga, uwaga!

    Stażysta ds. Generowania Leadów poszukiwany!

    Kto szuka? 1stplace.pl, czyli agencja marketingu internetowego, która nie boi się żadnych wyzwań.

    Co robimy? Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www i sklepów ecommerce, działamy globalnie i lokalnie, zwiększamy widoczność biznesów o różnej specyfice i wielkości. To nie koniec! Optymalizujemy kampanie Google & FB Ads, tworzymy content.

    A oprócz tego, nigdy nie narzekamy na nudę, codziennie śledzimy branżowe nowości i lubimy dobrą kawę.

    Jeśli posiadasz chęć:

    • nabycia doświadczenie w zakresie lead generation,
    • zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu prospectingu,
    • zdobycia doświadczenia w komunikacji mailingowej w celu generowania leadów,

    a tym samym posiadasz:

    • motywację do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się,
    • wysoki poziom samodzielności i umiejętności efektywnego zarządzania czasem,
    • chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy,

    czekamy na Twoje CV!

    Mile widziane:

    • doświadczenie /podstawowa wiedza z obszaru marketingu internetowego: SEO, SEM, Social Media.

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • prowadzenie kampanii prospectingowych,
    • obsługa oraz zarządzanie zautomatyzowanymi procesami mailingowymi,
    • współpraca z działem handlowym,
    • poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów,
    • pierwszy kontakt z osobami zainteresowanymi rozmową z działem sprzedaży,
    • tworzenie baz danych.

    W zamian oferujemy:

    • dowolną formę umowy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia,
    • przemyślany proces wdrożenia,
    • elastyczny czas pracy w godzinach 7:30-17:00,
    • prywatny pakiet medyczny,
    • dofinansowanie do karty multisport,
    • przerwy wliczane w czas pracy, łącznie 50 min,
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach prowadzonych przez najlepszych w kraju specjalistów,
    • jasną ścieżkę rozwoju.

    Spełniasz nasze warunki i chcesz spróbować swoich sił?

    Zapraszamy do kontaktu!

    777 - 1 554 USD