• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Senior Account Manager
    PR Senior Account Manager
    Marketing
    MSL

    MSL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    MSL

    MSL

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Opis stanowiska

    MSL to agencja należąca do największego francuskiego koncernu reklamowego - Grupy Publicis. Jesteśmy grupą doradców wyspecjalizowanych w komunikacji i budowaniu zaangażowania. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, komunikacja konsumencka, doradztwo kryzysowe, public affairs i współpraca z influencerami. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek oraz kreowaniu i wdrażaniu projektów konsumenckich online i offline. Wspólnie z klientami budujemy efektywne relacje z mediami, blogosferą, influencerami i liderami opinii, a przede wszystkim, sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy i komunikacja finansowa. W MSL zatrudniamy ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie.

    Jesteśmy największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. W 2019 roku „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak Consumer&Tech, Corporate&Finance, Corporate&Healthcare.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • prowadzenie projektów w obszarze szeroko pojętego zdrowia: komunikacja korporacyjna oraz obszary terapeutyczne;
    • realizacja strategii komunikacji dla klientów agencji;
    • bieżąca współpraca z klientem;
    • tworzenie tekstów i materiałów prasowych;
    • kontakty z dziennikarzami, liderami opinii, ekspertami, organizacjami pacjenckimi oraz innymi interesariuszami;
    • organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;
    • przygotowywanie i rozliczanie budżetu projektu;
    • przygotowywanie prezentacji i raportów;
    • koordynacja działań podległego zespołu;
    • udział w procesach New Business - współtworzenie ofert dla obecnych i potencjalnych klientów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • co najmniej 5-6 letnie doświadczenie w agencji PR/PA lub PR/marketingu w firmie lub instytucji publicznej;
    • umiejętność tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);
    • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie;
    • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna;
    • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne oraz duża samodzielność w działaniu;
    • zainteresowanie tematyką zdrowia;
    • nastawienie na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu.

    Co oferujemy?

    • Pracę hybrydową;
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
    • Let's Talk - dostęp do linii wsparcia i bezpłatnych konsultacji psychologicznych;
    • Możliwość nauki języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.