• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażPrzedstawiciel handlowy – inwestycje, kontrakty
    Przedstawiciel handlowy – inwestycje, kontrakty
    Sprzedaż
    Multi Stone Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    Ms office
    prawo jazdy
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki wielkoformatowej. Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej innowacyjnych i najlepiej rozwiniętych technologicznie zakładów w tej części Europy. Posiadamy wiedzę i technologie, dzięki którym jesteśmy pionierami jak i liderami w wielu dziedzinach na polskim rynku. Nasze produkty mogą znaleźć Państwo w luksusowych obiektach, hotelach i restauracjach nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy.

    małopolskie, śląskie, lubelskie, świętokrzyskie

    Twój zakres obowiązków

    • rozwijanie sprzedaży i obsługa inwestycji branży kamieniarskiej
    • pozyskiwanie kontraktów na wyznaczonym terenie
    • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki
    • analiza rynku, raportowanie w oparciu o wewnętrzny system CRM
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • monitorowanie płatności
    • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w branży kamieniarskiej i obsłudze inwestycji
    • mile widziane posiadane kontakty branżowe
    • wykształcenie min. średnie
    • dobra znajomość Pakietu MS Office – głównie MS Excel
    • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę
    • wysoka kultura osobista
    • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania relacji z klientem
    • prawo jazdy kat. B

    To oferujemy

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B (własna działalność gospodarcza)
    • wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży
    • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon
    • nowoczesny system komunikacji - usprawniający pracę handlowca