Oferty
Przedstawiciel handlowy – inwestycje, kontrakty
Sprzedaż

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Microsoft Office

prawo jazdy kat. B

sprzedaż

Opis stanowiska

Multi Stone Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki wielkoformatowej. Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej innowacyjnych i najlepiej rozwiniętych technologicznie zakładów w tej części Europy. Posiadamy wiedzę i technologie, dzięki którym jesteśmy pionierami jak i liderami w wielu dziedzinach na polskim rynku. Nasze produkty mogą znaleźć Państwo w luksusowych obiektach, hotelach i restauracjach nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy.

małopolskie, śląskie, lubelskie, świętokrzyskie

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży i obsługa inwestycji branży kamieniarskiej
  • pozyskiwanie kontraktów na wyznaczonym terenie
  • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki
  • analiza rynku, raportowanie w oparciu o wewnętrzny system CRM
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • monitorowanie płatności
  • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży kamieniarskiej i obsłudze inwestycji
  • mile widziane posiadane kontakty branżowe
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość Pakietu MS Office – głównie MS Excel
  • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania relacji z klientem
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B (własna działalność gospodarcza)
  • wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon
  • nowoczesny system komunikacji - usprawniający pracę handlowca