• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAudytSpecjalista ds. raportowania ESG
    Specjalista ds. raportowania ESG
    Finanse
    MURAPOL REAL ESTATE S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    raportowanie ESG
    Ms office
    Angielski

    Mile widziane

    nieruchomości

    Opis stanowiska

    Murapol Real Estate SA jest spółką z Grupy Murapol, odpowiadającą za następujące obszary w organizacji:

    Marketing, tworzący strategie sprzedażowe i wizerunkowe marki Murapol. Odpowiada za treści i aktualizacje danych na firmowych www. i w Social Mediach. Dział realizuje obowiązki związane z obecnością spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych, obsługuje eventy firmowe oraz projekty z zakresu ESG i CSR.

    Obsługa posprzedażowa, której specjaliści i inżynierowie otaczają opieką Klientów spółki i Wspólnoty Mieszkaniowe, uformowane po oddaniu inwestycji do użytkowania. Zapewniają sprawne usuwanie ewentualnych usterek na obiektach Murapolu.

    Kontroling budowlany to zespół inżynierów wspierających, m.in. kontraktację podwykonawców na inwestycjach Murapolu, sporządzający analizy kosztów budów dla zarządu spółki, opracowujący budżety inwestycyjne przy udziale działu realizacji inwestycji.

    O Grupie Murapol:

    23 lata na rynku deweloperskim

    434 wzniesione budynki

    29600 przekazanych mieszkań

    690 pracowników i współpracowników

    21 miast

    Murapol. Największe talenty na świecie…

    Twój zakres obowiązków

    • udział w procesach przygotowawczych i wdrożeniu sprawozdawczości ESG
    • zbieranie danych do raportu niefinansowego w standardzie GRI i udział w jego tworzeniu
    • komunikacja i współpraca z innymi działami oraz podmiotami w Grupie w zakresie ESG
    • realizacja strategii ESG
    • śledzenie zmian prawnych i trendów rynkowych dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju i ESG oraz wdrażanie ich w organizacji

    Nasze wymagania

    • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z raportowaniem ESG
    • praktyczna wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju w biznesie
    • biegła znajomość pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom C1)
    • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

    • doświadczenie w branży nieruchomościowej będzie atutem

    To oferujemy

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
    • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
    • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
    • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
    • szkolenia specjalistyczne
    • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
    • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży