Oferty
Kierownik Budowy
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

prawo budowlane

Opis stanowiska

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji kierownika budowy w rozumienia Prawa Budowlanego
  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • nadzór nad zamawianiem i dostarczaniem materiałów
  • analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • zarządzanie zespołem inżynierów budowy

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym lub komercyjnym
  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny
  • doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych– warunek konieczny
  • znajomość Prawa Budowlanego oraz warunków technicznych w zakresie inwestycji mieszkaniowych
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży;
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów;
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych;
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.