Oferty
Starszy konstruktor
Inżynieria

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

AutoCAD

prawo jazdy kat. B

dobra organizacja pracy

elastyczność

język angielski

odpowiedzialność

praca w grupie

Opis stanowiska

Neodynamic Sp. z o.o., wiodący dostawca zaawansowanych technologii i rozwiązań inżynierskich, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Starszego Konstruktora. Osoba na tym stanowisku będzie odgrywać kluczową rolę w procesie projektowania, rozwoju oraz wdrażania nowych produktów i technologii.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie zaawansowanych konstrukcji mechanicznych oraz elektromechanicznych.
  • Opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej oraz rysunków projektowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia zgodności projektów z wymaganiami klienta oraz normami technicznymi.
  • Nadzór nad procesem prototypowania, testowania i wdrażania nowych produktów.
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań technologicznych w celu poprawy ich wydajności i obniżenia kosztów produkcji.
  • Mentorowanie młodszych konstruktorów oraz uczestniczenie w szkoleniach zespołu.
  • Udział w spotkaniach projektowych oraz prezentacja wyników prac przed zarządem i klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne).
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku konstruktora.
  • Biegła znajomość narzędzi CAD (preferowany AutoCAD, Inventor).
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP oraz znajomość procesów produkcyjnych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania złożonych problemów technicznych.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach technologicznych.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.