• Wszystkie ofertyGdyniaDesignGrafika 3D3D Graphic Designer / Wizualizacje Architektoniczne
    3D Graphic Designer / Wizualizacje Architektoniczne
    Design
    Netby

    Netby

    Gdynia
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Wizualizacje wnętrz
    architektura
    wizualizacje 3D
    renderowanie

    Mile widziane

    Cycles
    blender

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    👋 Cześć!

    Szukamy Grafika 3D na ok. 3/4 etatu do zespołu Netby - agencji marketingowej dla branży deweloperskiej. Kreatywnie wspieramy deweloperów budowlanych w całej Polsce, dostarczając im usługi graficzno-marketingowe. Zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej, stron internetowych, wizualizacji 3D i projektów graficznych.

    ✅ NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

    • Modelowanie budynków, osiedli i wnętrz
    • Tworzenie wizualizacji interior, rzutów 3D, aranżacja wnętrza, (70% czasu)
    • Tworzenie wizualizacji exterior, (30% czasu)
    • Tworzenie kart lokali
    • Renderowanie

    ⭐️ ODNAJDZIESZ SIĘ W TEJ ROLI DOSKONALE, JEŚLI:

    • Masz przynajmniej 2 letnie doświadczenie w tworzeniu wizualizacji 3D
    • Pracujesz w Blender + Cycles (ale może być też inny software)
    • Tworzysz wysokiej jakości, fotorealistyczne wizualizacje 3D architektury i wnętrz
    • Masz doświadczenie we współpracy z agencją marketingową
    • Masz wiedzę z zakresu architektury i samodzielnie zaaranżujesz wnętrze
    • Posiadasz własny sprzęt do pracy

    💼 CO OFERUJEMY?

    • Stabilne warunki zatrudnienia w zakresie ok. 3/4 etatu, docelowo na pełen etat
    • Pracę 100% zdalną w 6 osobowym zespole
    • Duży wpływ na finalny wygląd realizowanych projektów
    • Wynagrodzenie godzinowe w przedziale 45-65 zł netto / h

    📑 JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

    1. Wypełnij formularz rekrutacyjny, załącz portfolio
    2. Z wybranymi kandydatami przeprowadzimy spotkania rekrutacyjne na którym poznamy wzajemne oczekiwania odnośnie współpracy
    1 423 - 2 018 USD

    B2B