• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaWirtualny asystent/ka
    Wirtualny asystent/ka
    new
    Praca biurowa
    Newgradvets

    Newgradvets

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Canva

    asana

    gmail

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    NEWGRADVETS to dynamicznie rozwijająca się platforma e-learningowa dedykowana lekarzom weterynarii i studentom weterynarii. Obecnie poszukujemy wszechstronnej wirtualnej asystentki lub asystenta, która/y pomoże nam w codziennej pracy. W tej roli będziesz wspierać nasze codzienne operacje, dbając o sprawną realizację zadań administracyjnych i koordynacyjnych.

    Kogo szukamy?

    Szukamy osoby, która jest dobrze zorganizowana i potrafi pracować samodzielnie. Idealny kandydat/ka ma doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, a także potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania, jest proaktywna i chętnie podejmuje się różnych zadań administracyjnych, to ta praca jest dla Ciebie!

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie kalendarzem i organizowanie spotkań
    • Ustawianie i zarządzanie zadaniami w Asanie
    • Monitorowanie realizacji zadań
    • Obsługa korespondencji e-mailowej
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji
    • Aktualizowanie baz danych i dokumentacji
    • Wsparcie w realizacji projektów marketingowych i innych zadań zespołu
    • Dbanie o terminowość i efektywność wykonywanych zadań

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel), Canvy
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Samodzielność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Praca zdalna z elastycznym grafikiem - na początek 5-10 h tygodniowo, zwiększone w zależności od ilości obowiązków
    • Szansę na zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym i energicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i lubisz pracę administracyjną, czekamy na Twoje zgłoszenie!