• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaRecepcjonista / Recepcjonistka
    Recepcjonista / Recepcjonistka
    new
    Praca biurowa
    Coworking Workin

    Warszawa
    1 037 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 037 - 1 556 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    Canva

    administracja

    CapCut

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • pełnienie roli osoby pierwszego kontaktu dla klienta Workin,
    • rozwiązywanie spraw, zapytań najemców Workin,
    • prowadzenie recepcji Workin - kontakt z kurierami, prowadzenie rejestru poczty, wysyłka poczty w imieniu klientów,
    • odpowiedzialność za zaopatrzenie biura - materiały biurowe, kawa, napoje, chemia i inne,
    • prowadzenie kalendarza dostępności sal konferencyjnych, zakładanie rezerwacji w systemach wewnętrznych ,
    • obsługa spotkań w salach konferencyjnych - podanie napojów, przygotowanie przerwy kawowej,
    • współorganizacja życia społecznego w coworkingu - praca przy wydarzeniach okolicznościowych, spotkaniach branżowych, spotkaniach networkingowych.

    Nasze wymagania:

    • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe pracy w charakterze recepcjonistki/ obsługi front desk w biurze lub hotelu lub w obsłudze klienta np. infolinia
    • średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny, doskonała znajomość języka angielskiego będzie atutem mającym wpływ na wynagrodzenie
    • wysoka kultura osobista, umiejętność krytycznego myślenia
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi, umiejętność prostego przekazu skomplikowanych rzeczy
    • punktualność i dokładność
    • status studenta mile widziany

    To oferujemy:

    • zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z najpopularniejszych coworkingów w Warszawie
    • doskonałe warunki biurowe zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz
    • przygotowanie do realizacji zadań w postaci szkolenia
    • ciągłe wsparcie przyjaznego zespołu współpracowników
    • umowę zlecenie z dniami chorobowymi i urlopowymi
    • codzienne koktajle owocowe i warzywne z naszego bistro oraz 50% zniżki na inne produkty
    • konwersacje z języka angielskiego

    1 037 - 1 556 USD

    Umowa zlecenia

    B2B