• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UISenior UI/UX Designer
    Senior UI/UX Designer
    Design
    Nice To Fit You

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Agile
    design
    Figma
    ux

    Opis stanowiska

    Zadania:

    • Projektowanie nowych rozwiązań UI w aplikacjach i stronach Wordpress;
    • Projektowanie m.in. interaktywnych prototypów Lo-fi i Hi-fi, makiet, wizualizacji danych, ścieżek użytkowników dla różnych interfejsów i urządzeń;
    • Utrzymanie i rozwijanie Design Systemów;
    • Dbanie o najwyższej jakości doświadczenie Klienta z marką;
    • Dbałość o rozwijanie założeń biznesowych w obszarach odpowiedzialności;
    • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień;
    • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami;
    • Współpraca z zespołami deweloperskimi, recenzowanie zgodności UI/UX, dbanie o Tokeny projektowe i wdrażanie strategii Design Systemu.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu UI/UX poparte portfolio (mobile app, web, RWD);
    • Doświadczenie w tworzeniu i rozwoju Design Systemów (poparte portfolio);
    • Wiedza na temat design systemów IOS i Android;
    • Umiejętność projektowania interaktywnych prototypów Lo-fi jak i Hi-fi na podstawie architektury informacji;
    • Przygotowywanie prototypów z różnymi koncepcjami flow do badań UX na podstawie scenariuszy;
    • Dobra znajomość zasad projektowania UX i najnowszych trendów UI;
    • Doskonała obsługa Figmy;
    • Znajomość Material Design;
    • Dbałość o szczegóły ("Pixel perfect");
    • Duże poczucie estetyki, umiejętność tworzenia kompozycji, hierarchii wizualnej, znajomość zasad stosowania typografii i doboru kolorów;
    • Umiejętność współpracy z biznesem i globalnego patrzenia na projekty;
    • Umiejętność współpracy z deweloperami, dbanie o Tokeny projektowe i wdrażanie strategii Design Systemu.

    Mile widziane:

    •  doświadczenie w pracy systemem Agile/Scrum;
    • doświadczenie w tworzeniu Motion design;
    • Tworzenie ikon i prostych ilustracji wektorowych;
    • znajomość podstawowych frameworków front-endowych, HTML, CSS - aby ułatwić efektywną współpracę z zespołami programistów.

    Oferujemy:

    • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport;
    • Rabat pracowniczy na nasze diety;
    • Całodniowe wyżywienie - zadbamy o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze :)