Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Energoelektronik R&D
new
Inżynieria
NJORD ENERGY

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

NJORD ENERGY was established by pioneers from diverse fields such as aerospace, computer gaming, and legal industries, driven by a shared vision to innovate renewable energy technologies. Current operations are headquartered in Warsaw, Poland with offices being planned in the United States and Australia. Our mission is to deploy energy solutions that are both innovative and accessible to all parts of the world.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
design
analiza
Angielski
pomysłowość
kreatywność
dobra organizacja pracy
samodzielność
Opis stanowiska

NJORD Energy - from kite passion to kite power!

NJORD Energy to start-up, który tworzy unikatowe rozwiązanie w pozyskiwaniu energii z wiatru. Airborne wind-energy systems (AWES) to nowoczesny system wynoszący latawiec połączony liną do kontenera technicznego i wytwarzający energię kinetyczną, dzięki czemu pozyskujemy energię elektryczną.

Chcemy zrewolucjonizować rynek energetyki odnawialnej, dlatego potrzebujemy Ciebie do pomocy!

Inżynier (Energo) Elektronik B+R / Electronics Engineer R&D

Co będziesz robić?

  • przede wszystkim zbudujesz z nami od podstaw organizację i weźmiesz udział w projekcie OZE, który zmieni polski rynek,
  • będziesz odpowiedzialny za całą elektronikę (w tym signal electronics i power electronics) latawca i stacji naziemnej,
  • projektować, uruchamiać i testować układy energo-elektroniczne i elektroniczne,
  • programować
  • wybierać, zamawiać i testować odpowiednie komponenty, moduły, systemy, urządzenia wg potrzeb,
  • ściśle współpracować z zespołem projektowym R&D, w szczególności z inżynierami mechaniki i oprogramowania,
  • brać udział w pracach koncepcyjnych i identyfikować obszary ulepszeń,
  • planować i realizować testy m. in. funkcjonalności, integracji i długowieczności oraz przeprowadzać loty testowe (flight tests).

Kim jesteś?

  • masz bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu projektowania i testowania urządzeń energoelekronicznych,
  • wykazujesz dużą samodzielność w pracy i kreatywność w rozwiazywaniu problemów,
  • posiadasz umiejętności analizy, wyciągania wniosków, wdrażania nowych rozwiązań,
  • biegle operujesz językiem angielskim,
  • inżynierem z wyższym wykształceniem kierunkowym,
  • jesteś zainteresowany udziałem w wyjątkowym projekcie AWES w środowisku start-up'owym.,
  • mile widziana znajomość programów Altium Designer i PartsBox

Co my Ci oferujemy?

  • jeśli brzmi to dla Ciebie jak wyzwanie, którego chcesz się podjąć i na samą myśl czujesz entuzjazm i adrenalinę, to oznacza, że myślisz podobnie do nas
  • niesamowity rozwój, ponieważ zbudujesz samodzielnie wszystkie procesy od zera, co da Ci poczucie dumy i sprawczości
  • możliwość realnego awansu i budowy zespołu
  • odpowiedzialność i ownership
  • umowę o pracę na stałe
  • pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu