• Wszystkie ofertyGłogów MałopolskiFinanseInneSpecjalista/Specjalistka ds. dofinansowań projektów szkoleniowych
    Specjalista/Specjalistka ds. dofinansowań projektów szkoleniowych
    Finanse
    NobleProg Polska sp. z o.o.

    Głogów Małopolski
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    terminowość
    komunikatywność
    dokładność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    Osoba na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. dofinansowań projektów szkoleniowych będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie programów dofinansowań szkoleń i innych usług edukacyjnych, kompleksową obsługę Bazy Usług Rozwojowych i współpracę z zespołami sprzedażowymi w zakresie procesu sprzedaży i organizacji szkoleń dofinansowanych.

    Za co będziesz odpowiedzialna/y?

    • Weryfikowanie dostępnych źródeł finansowania szkoleń (fundusze krajowe i unijne, programy wsparcia).
    • Bieżące wsparcie klienta w przygotowaniu wniosków  o  dofinansowane szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS), a także programów realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (np. Akademia HR, Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP).
    • Konsultacje i doradztwo dla klientów w zakresie możliwości aplikowania o środki na szkolenia w ramach aktualnych programów.
    • Samodzielne opracowywanie wniosków o dofinansowanie oraz ich rozliczanie zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i wytycznymi programowymi.
    • Kompleksowa obsługa Bazy Usług Rozwojowych (BUR), kontrola prawidłowości wprowadzonych kart i zapewnienie ich akceptacji przez operatorów.
    • Współpraca z zespołem sprzedaży oraz innymi działami wewnątrz organizacji.

    Nasze wymagania

    Czego oczekujemy od Ciebie, idealnego kandydata?

    • Praktycznej znajomości programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie finansowania projektów szkoleniowych (KFS, Fundusze Europejskie)
    • Doświadczenia w obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie pozyskiwania środków na dofinansowania.
    • Znajomości funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych
    • Umiejętności czytania regulaminów, ustaw oraz dokumentów finansowych.
    • Komunikatywności i samodzielności w realizacji zadań.
    • Dokładności i terminowości.
    • Wysokiej kultury osobistej.

    To oferujemy

    Za co polubisz nową pracę?

    • W biurze lub zdalnie. Pracuj jak lubisz.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
    • Karta MultiSport.
    • Codzienne wsparcie zespołu oraz przełożonego.
    • Lekcje angielskiego.
    • Profesjonalne szkolenia.
    • Stabilne warunki współpracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B) u bezpośredniego pracodawcy.
    • Niekorporacyjna atmosfera: mówimy do siebie po imieniu, nie obowiązuje dress code oraz stosujemy politykę otwartych drzwi.

    O nas

    NobleProg jest międzynarodową marką szkoleniowo-konsultingową oferującą szeroki wachlarz szkoleń dla specjalistów branży IT (zarządzanie, administracja, programowanie, sztuczna inteligencja).

    Firma powstała w 2005 roku w Krakowie i obecnie zatrudnia ponad 100 koordynatorów i 2000 konsultantów w 13 biurach na całym świecie.

    Chcesz zmienić pracę na lepszą? Aplikuj i wznieś swoją karierę na wyższy poziom. Dołącz do ludzi, którzy lubią grać zespołowo i wspierają się w codziennych obowiązkach.