• Wszystkie ofertyNowy ModlinInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeSpecjalista ds. Technologii i Rozwoju Produktów
    Specjalista ds. Technologii i Rozwoju Produktów
    new
    Inżynieria
    NOWEL Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Technologia żywności
    ms excel
    Angielski

    Opis stanowiska

    NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

    Nie czekaj! Dołącz do Nas!

    Postaw na swój rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legionowo, Nowy Modlin (pow. nowodworski)

    Opis stanowiska:

    • Realizacja nowych projektów w zakresie wdrażania technologii piekarniczych
    • Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur, w tym prowadzenie prób technologicznych
    • Rozwój/udoskonalanie istniejących produktów
    • Opracowywanie etykiet produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Nadzór technologiczny nad produkcją
    • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych/urządzeń
    • Przygotowywanie zestawień, analiz, raportów
    • Odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii i żywienia człowieka bądź pokrewne
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zaangażowanie, zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
    • Transport dla pracowników z okolic Płońska, Nasielska i Pułtuska
    • Parking dla pracowników
    • W pełni wyposażona kuchnia oraz dostęp automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami
    • Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy w tym m.in. odzież i środki ochrony osobistej
    • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.