Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator Zespołu Rozwoju Biznesu
new
Sales
Oferteo.pl

Oferteo.pl
Wrocław
5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
zarządzanie zespołem
orientacja na wynik
komunikatywność
budowanie relacji
kreatywność
Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • zarządzanie zespołem złożonym z doświadczonych pracowników,
  • realizację celów sprzedażowych i jakościowych w podległym Ci zespole, ponieważ jako firma stawiamy na ciągły rozwój i chcemy abyś stawiał na niego z nami!
  • kompleksowy rozwój zespołu doradców od szkoleń po wyznaczanie celów,
  • raportowanie, analizowanie, planowanie prac oraz wyników zespołu (oraz swoich).

Czego od Ciebie oczekujemy?:

  • potrafisz budować swój autorytet jednocześnie będąc duszą towarzystwa,
  • posiadasz umiejętności motywowania niczym Mateusz Grzesiak,
  • w Familiadzie to Ty byłbyś/byłabyś głową rodziny, która podejmuje ostateczne decyzje co do wyboru słowa ;),
  • to kawa Ciebie potrzebuje rano aby nabrać energii do działania!
  • w Twoim słowniku rzadko pojawia się stwierdzenie: „tego nie da się zrobić” – zawsze znajdziesz jakieś rozwiązanie,
  • umiesz w Excela

Co oferujemy?

  • Na pewno mamy do siebie blisko. Nasze biura mieszczą się w centrum Wrocławia i Rzeszowa, a obecnie pracujemy hybrydowo - 1 dzień w tygodniu w biurze, 4 dni zdalnie
  • Ponieważ cenimy sobie relaks i odpoczynek, chcemy spotykać się z Tobą od poniedziałku do piątku, maksymalnie do 17:00!
  • Chcesz aplikować, ale podstawa nie wygląda imponująco? Pamiętaj, że rekrutujemy do sprzedaży - premia to słowo klucz!
  • Jeśli do nas zajrzysz, zwiążemy się umową o pracę
  • Szkolenia to u nas podstawa! Zaczynamy od pełnego wdrożenia, a z czasem będziemy Cię rozwijać zgodnie ze ścieżką kariery,
  • Nie będziesz się z nami nudzić – w Oferteo na każdego czekają różnorodne projekty!
  • Mamy dla Ciebie cały pakiet benefitów opiekę medyczną Luxmed, kartę sportową Multisport, a także ubezpieczenie na życie
  • Żyjemy obecnie w trudnych czasach — oferujemy wsparcie psychologiczne

Jak będzie wyglądała rekrutacja:

  • pierwszy etap to rozmowa - my Ci opowiemy o Oferteo, a Ty nam opowiesz o sobie ;)
  • weźmiesz udział w Assessment Center, na którym sprawdzimy Twoją umiejętność zarządzania w praktyce,
  • dostaniesz od nas feedback, bez względu na decyzję!
5 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP