• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Marketing
    Optineo

    Optineo

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Optineo

    Optineo

    Nasi kandydaci zyskują trafne oferty rozwoju u atrakcyjnych pracodawców. Nasi pracownicy zyskują unikalną wiedzę na temat HR, sprzedaży i marketingu. A wszystko to dzięki specjalizacji. Od 2004 roku pomagamy zwiększać sprzedaż. Budujemy i optymalizujemy kanały sprzedaży oraz rekrutujemy ludzi, którzy przynoszą pieniądze. Podkręcamy obroty - nie tylko naszym klientom ;-)

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    social media
    marketing b2b
    Angielski
    Content
    www
    digital

    Mile widziane

    targi
    eventy

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest znana firma o stabilnej pozycji na rynku, która oferuje rozwiązania i produkty premium przeznaczone dla sektora HoReCa a poszukuje obecnie samodzielnej i kreatywnej osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Sady k. Poznania (praca stacjonarna)

    Zadania:

    • Udział w tworzeniu koncepcji i planu działań marketingowych
    • Śledzenie działań marketingowych konkurentów oraz innych istotnych graczy na rynku
    • Całościowa opieka nad witrynami internetowymi, profilami social media
    • Samodzielne prowadzenie działań promocyjnych w mediach społecznościowych (koncepcja i realizacja), w tym prowadzenie profili w serwisach Instagram, Facebook.
    •  Współpraca z czasopismami i serwisami branżowymi
    •  Przygotowywanie materiałów reklamowych, w tym materiałów do czasopism
    •  Współpraca z podwykonawcami
    •  Udział w opracowywaniu materiałów drukowanych (prospekty, katalogi, instrukcje, ulotki techniczne)
    • Tworzenie prezentacji firmowych i materiałów dla handlowców
    • Współudział w organizacji eventów: targów, sympozjów i szkoleń
    • Dbanie o wysoką jakość komunikacji marketingowej.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu marketingu B2B z naciskiem na digital (social media, www, content)
    • Samodzielne prowadzenie zróżnicowanych działań w zakresie komunikacji marketingowej
    • Prowadzenie profili social media, tworzenie contentu oraz nadzór nad witrynami www
    • Mile widziane doświadczenie w marketingu produktów technicznych
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
    • Kreatywność, przedsiębiorczość i zaangażowanie
    • Posiadane portfolio dotychczasowych projektów
    • Prawo jazdy kat. B.

    Klient oferuje:

    • Samodzielne stanowisko, związane z prowadzeniem zróżnicowanych działań marketingowych i wprowadzaniem nowych produktów
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Wspierające środowisko pracy
    • Dobrą, niekorporacyjną atmosferę
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość wykazania się, wprowadzenia innowacji do marketingu firmy
    • Możliwość bliskiej współpracy z zarządem firmy, managerami oraz działem sprzedaży
    2 070 - 3 105 USD

    B2B

    2 070 - 2 588 USD