• Wszystkie ofertyWyszkówZdrowieInneOptometrysta - refrakcjonista
    Optometrysta - refrakcjonista
    Zdrowie
    Optyka OXYS Sp. J.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kultura osobista
    refrakcja
    optometria

    Opis stanowiska

    Okularium (Optyka Oxys sp.zoo) to sieć 30 salonów optycznych. Jesteśmy grupą ponad 120 specjalistów o różnorodnych kwalifikacjach, ale przede wszystkim prawdziwymi pasjonatami dziedzin, którymi zajmujemy się zawodowo. Intensywnie rozwijamy naszą sieć otwierając nowe salony oraz zwiększając nasze działania online.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Optometrysta- refrakcjonista

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

    • Przeprowadzanie samodzielnych badań wzroku z zakresu refrakcji
    • Przeprowadzanie badań wzroku pod kątem aplikacji soczewek kontaktowych
    • Dobór odpowiednich rodzajów soczewek okularowych i ich rekomendacja
    • Wspieranie działu sprzedaży

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Ukończone studia z dziedziny optometrii lub specjalistyczny kurs z zakresu refrakcji
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku optometrysty / refrakcjonisty
    • Wysokiej kultury osobistej, zaangażowania w pracę

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę, umowa zlecenie lub forma współpracy B2B
    • Wymiar czasu pracy pełny etat lub inna ilość godzin- do uzgodnienia (zlecenie ,B2B)
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne (dotyczy pracowników na umowę o pracę)
    • Program rabatów dla pracowników i ich rodzin
    • Przyjazne warunki pracy, dobrą atmosferę w zespole
    • Dobrze wyposażony gabinet

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych

    w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez

    Optyka OXYS sp.zoo. z siedzibą w Będzinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

    danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na

    potrzeby przyszłych rekrutacji.