• Wszystkie ofertyWrocławZdrowieInneOsteopata / fizjoterapeuta / psycholog / dietetyk / masażysta
    Osteopata / fizjoterapeuta / psycholog / dietetyk / masażysta
    new
    Zdrowie
    Somacare sp. z o.o.

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Osteopatia
    fizjoterapia
    dietetyka
    Psychologia
    Masaż

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dołącz do naszego zespołu!

    Czy jesteś specjalistą (osteopatia, fizjoterapia, dietetyka, psychologia, masaż) poszukującym nowych możliwości zawodowych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! Nasze Centrum Zdrowia poszukuje utalentowanego osteopaty, który chce być częścią naszego zespołu.

    Co oferujemy:

    • Komfortowy gabinet z obsługą recepcji - Twoje miejsce pracy będzie przyjazne zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pacjentów.
    • Promocja na platformie ZnanyLekarz - zyskasz dostęp do szerokiego kręgu pacjentów, którzy szukają profesjonalnej opieki osteopatycznej.
    • Własna strona internetowa - Twoje usługi będą promowane na naszej stronie, która przyciąga wielu zainteresowanych pacjentów.
    • Aktywne social media - nasz zespół zajmuje się promocją Twojej praktyki na popularnych platformach społecznościowych.
    • Udział w projekcie zrzeszających jednych z najlepszych specjalistów we własnych dziedzinach.
    • Bardzo elastyczne i indywidualne podejście do warunków i formy współpracy (w tym możliwość wynajęcia gabinetu w ustalonych godzinach).

    Wymagania:

    • Wykształcenie i certyfikat potwierdzający kwalifikacje.
    • Pasja do pracy z pacjentami i zdolność do tworzenia indywidualnych planów terapeutycznych.

    Jeśli jesteś gotowy/a podjąć nowe wyzwania, rozwijać swoją praktykę i dostarczać najlepszą opiekę pacjentom, czekamy na Twój kontakt!

    Skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy zdrowsze i bardziej zrównoważone życie dla naszych pacjentów!