• Wszystkie ofertySuchy LasFinanseKontrolingKontroler finansowy
    Kontroler finansowy
    Finanse
    Oskar Group

    Oskar Group

    Suchy Las
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    finanse
    Microsoft Excel
    analiza

    Opis stanowiska

    Zadania

    • Monitorowanie i analiza wyników finansowych firmy.
    • Przygotowywanie raportów finansowych oraz sprawozdań zarządczych.
    • Kontrola i optymalizacja kosztów operacyjnych.
    • Opracowywanie prognoz finansowych i budżetów.
    • Współpraca z działem księgowości oraz audytorami zewnętrznymi.
    • Identyfikacja i analiza ryzyka finansowego.
    • Udział w procesach planowania strategicznego.
    • Wspieranie decyzji biznesowych poprzez dostarczanie rzetelnych danych finansowych.

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne.
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
    • Zdolność do pracy pod presją czasu i samodzielność w działaniu.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie B2B lub umowy o pracę.
    • Pracę stacjonarną. Miejsce wykonywania pracy - Suchy Las, godziny pracy 10-18.
    • Jesteśmy otwarci na oczekiwania finansowe kandydatów.
    • System premiowy uzależniony od wyników.
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
    • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze transportu i turystyki oraz merytoryczne wsparcie.
    • Pakiet benefitów: Multisport, Catering Premium, prywatna opieka medyczna, zniżki na wyjazdy turystyczne, bilety na mecze Lecha i inne.
    • Nie oferujemy owocowych czwartków, ale owocną współpracę już tak :)