Oferty
Przedstawiciel Handlowy ds. OZE
Sprzedaż

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

negocjacje

sprzedaż

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

OTOVO norweski lider w branży fotowoltaiki działający w 13 krajach europejskich, poszukuje zdolnego i zmotywowanego terenowego Przedstawiciela Handlowego ds. OZE. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów, doradztwo techniczne oraz sprzedaż bezpośrednią systemów fotowoltaicznych. Jeśli pasjonujesz się odnawialnymi źródłami energii, chcesz przyczynić się do zielonej rewolucji a przy tym jesteś skuteczny w swojej roli dołącz do naszego zespołu!

Główne obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze dedykowanego województwa
  • Odbywanie spotkań handlowych, doradztwo oraz sprzedaż produktów OZE- fotowoltaiki, pomp ciepła oraz magazynów energii
  • Współtworzenie, wdrażanie i realizowanie strategii pozyskiwania nowych klientów
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • Dbanie oraz kreowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży terenowej produktów OZE
  • Skuteczne umiejętności sprzedażowe oraz prowadzenia negocjacji
  • Łatwość do nawiązywania dobrych relacji z klientami oraz wysoka komunikatywność
  • Proaktywne podejście, umiejętność pracy pod presją oraz orientacja na wyniki
  • Prawo jazdy kat B
  • Własny samochód mile widziany (ekwiwalent za samochód i karta paliwowa/zwrot za paliwo w benefitach)

Zapewniamy:

  • Minimum 40 spotkań miesięcznie umówionych przez nasz zespół Call Center dzięki czemu możesz skupić się przede wszystkim na sprzedaży i zarabianiu pieniędzy
  • Stabilną współpracę w norweskiej firmie posiadającej wysoką renomę w całej Europie
  • Bardzo wysoką jakość realizacji, najlepszej jakości komponenty a także świetne ceny wszystkich produktów z portfolio
  • Atrakcyjny model wynagradzania w oparciu o umowę B2B
  • Regularną możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji