Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Dodaj og艂oszenie
馃憫 Key Account Manager z niemieckim 馃憫
new
Marketing
Packeta Poland Sp. z o.o.

Warszawa
5 000 - 10 000 PLNBrutto miesi臋cznie - UoP
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Ahoj! Szukasz miejsca do rozwoju i nowych mo偶liwo艣ci? Zapraszamy! 馃槉 Packeta to globalna, cyfrowa platforma dla e-commerce, pomagaj膮ca e-sklepom wysy艂a膰 przesy艂ki do 33 kraj贸w. Jeste艣my mi臋dzynarodow膮 firm膮 wywodz膮c膮 si臋 z Czech. Do艂膮cz do nas!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej臋tno艣ci
e-commerce
sprzeda偶
niemiecki
Angielski
Mile widziane
pomys艂owo艣膰
organizacja pracy
Opis stanowiska

Packeta to globalna, cyfrowa platforma dla e-commerce. Za艂o偶ona w 2010 roku w Czechach przez Simon臋 Kijonkov膮 jako sp贸艂ka Zasilkovna. W ci膮gu dekady przekszta艂ci艂a si臋 w holding funkcjonuj膮cy pod nazw膮 Packeta Group, zrzeszaj膮cy 14 podmiot贸w. Firma 艣wiadcz膮c kompleksowe us艂ugi logistyczne dla sklep贸w internetowych szybko zyska艂a pozycj臋 lidera w bran偶y. Obecnie Packeta dzia艂a w 7 krajach, realizuje dostawy do 33 kraj贸w, posiada ponad 15 000 w艂asnych punkt贸w odbioru, 120 000 punkt贸w partnerskich i wsp贸艂pracuje z ponad 46 000 sklep贸w internetowych. W 2022 roku obs艂u偶y艂a 90 mln przesy艂ek. Firma pomaga tak偶e swoim Partnerom rozwija膰 biznes za granic膮, dostosowuj膮c elastycznie us艂ug臋 do ich potrzeb.

Zakres obowi膮zk贸w:

  • Pozyskiwanie nowych Klient贸w Biznesowych, negocjacja warunk贸w oraz zawieranie um贸w handlowych na rynku niemieckim.
  • Rozpoznawanie i analiza potrzeb klient贸w.
  • Prowadzenie spotka艅, negocjacji i prezentacji dla Klient贸w Biznesowych.
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert.
  • Rozwijanie d艂ugofalowych, opartych na zaufaniu relacji z Klientami Biznesowymi.
  • Realizowanie za艂o偶onych cel贸w w zakresie polityki sprzeda偶y.
  • Raportowanie swojej pracy.
  • Zapewnienie profesjonalnej obs艂ugi posprzeda偶owej oraz rozszerzanie wsp贸艂pracy z istniej膮cymi Klientami Biznesowymi.
  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

鉁 Znajomo艣膰 rynku logistycznego oraz e-commerce.

鉁 Do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

鉁 Bardzo dobra znajomo艣c j. niemieckiego - warunek konieczny.

鉁 Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego pozwalaj膮ca na swobodn膮 komunikacj臋.

鉁 艁atwo艣膰 w nazwi膮zywaniu kontakt贸w.

鉁 Umiej臋tno艣膰 budowania d艂ugofalowych realcji z klientami.

鉁 Samodzielno艣膰 w dzia艂aniu.

鉁 Wytrwa艂o艣膰 i determinacja w osi膮ganiu za艂o偶onych cel贸w.

鉁 O wiele wi臋ksz膮 warto艣膰 ma to jakim jeste艣 cz艂owiekiem (odpowiedzialnym, komunikatywnym, sumiennym, uczciwym, ch臋tnym do rozwoju, ciekawym wszystkiego) ni偶 to jak bardzo znasz na pami臋膰 interfejs systemu CRM.

Dlaczego powiniene艣/a艣 wybra膰 w艂a艣nie nas?

馃弳 Mo偶esz liczy膰 na ciekaw膮 wsp贸艂prac臋 w oparciu o umow臋 o prac臋 (pe艂en etat).

馃弳 Mo偶liwo艣膰 pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

馃弳 Oferujemy pakiet medyczny LuxMed, kart臋 MultiSport oraz kart臋 przedp艂acon膮.

馃弳 Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawc臋.

馃弳 Istnieje mo偶liwo艣膰 uczestniczenia w kursie z j臋zyka czeskiego i j臋zyka angielskiego, w pe艂ni finansowanych przez firm臋.

馃弳 Wspieramy dzia艂ania wzbogacaj膮ce wiedz臋 i podnosz膮ce kwalifikacje.

馃弳 Dbamy o przestrze艅 na Twoj膮 kreatywno艣膰.

馃弳 Lubimy wsp贸lne integracje.

Jak wygl膮da rekrutacja?

Je艣li Twoje CV wpisze si臋 w nasze oczekiwania, spodziewaj si臋:

1. Telefonu z dzia艂u HR.

2. Spotkania F2F/Videocall, aby wzajemnie lepiej si臋 pozna膰.

3. Je艣li pozytywnie przejdziesz rozmow臋 z dzia艂em HR, czeka Ci臋 spotkanie zosob膮 z dzia艂u sprzeda偶y.

4. I na koniec, spodziewa膰 si臋 mo偶esz oferty, b膮d藕 telefonicznego feedbacku z podzi臋kowaniem za udzia艂 w procesie rekrutacji.

Je艣li Twoje oczekiwania identyfikuj膮 si臋 z naszymi i chcesz do艂膮czy膰 do naszej ekipy - wy艣lij swoje #CV ju偶 teraz! 馃殌

5 000 - 10 000 PLN

Brutto miesi臋cznie - UoP