Oferty
Digital Marketing / Google ADS Specialist
Marketing

Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

SEM

Google Analytics

digital marketing

Google Ads

copywriting

Meta Ads

GTM

Mile widziane

PrestaShop

Wordpress

design

Opis stanowiska

Friendly offer

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z Warszawy świadczącą usługi dla klientów z całego świata.

Szukamy osób na stanowisko Digital Marketing / Google ADS / Meta ADS

Stawiamy na działanie – naszym celem zawsze jest generowanie przychodu dla naszych klientów, a także prowadzenie działań we własnym zakresie.

Zakres obowiązków:

* Obsługa Google ADS

* Analityka w GA4

* Praca z GTM

* Obsługa mediów społecznościowych (publikacja, planowanie, moderacja)

* Copywriting (posty, artykuły, teksty www itp przy użyci AI)

* Podstawowa obsługa systemów zarządzania treścią (WordPress)

* Udział w tworzeniu kampanii reklamowych

* Udział w tworzeniu strategii marketingowych

Wymagania:

* Znajomości powyższych zagadnień.

* Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia

* Praca na miejscu w biurze w Warszawie (obok Blue City) z możliwością od czasu do czasu pracy zdalnej

* Dobra znajomość narzędzi, w szczególności: Google ADS, Meta ADS

* Umiejętność korzystania z narzędzi do analiz danych Google Analytics 4

* Umiejętność pracy z GTM

* Kreatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

* Wielozadaniowość, zorientowanie na cel, doskonałe umiejętności komunikacji, umiejętność pracy w zespole

Jeżeli nie spełniasz wymagań nie pisz! – zaoszczędź nas wspólny czas!

Oferujemy:

* Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego

* Udział w różnorodnych projektach

* Pracę w ambitnej i prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej

* Możliwość rozwoju i poznania dokładnie narzędzi marketingowych / SEO

Jesteś zainteresowany tą pozycją?

Wypełnij formularz.

Skontaktujemy się z tobą w ciągu kilku dni.