Oferty
Key Account & New Business Manager
Marketing

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

kreatywność

dobra organizacja pracy

Microsoft Office Excel

account manager

negocjacje

sprzedaż

Mile widziane

data analyst

marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy Pełnia – butikowa agencja reklamowa, która specjalizuje się w tworzeniu kreatywnych strategii marketingowych. Obecnie poszukujemy wszechstronnego i dynamicznego specjalisty na stanowisko Key Account Manager / New Business Manager. Jeśli potrafisz budować długotrwałe relacje z klientami, masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu kluczowymi projektami, to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje zadania:

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami, dbanie o ich zadowolenie i realizację ich potrzeb.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie naszej bazy.
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych oraz strategii marketingowych.
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów z klientami.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym przy realizacji kampanii reklamowych.
  • Monitorowanie i analizowanie wyników projektów oraz raportowanie efektów działań.
  • Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i rynkowych.
  • Śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera, New Business Managera lub pokrewnym.
  • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu kluczowymi klientami i pozyskiwaniu nowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość narzędzi analitycznych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
  • Silna orientacja na wyniki i umiejętność negocjacji.

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole w butikowej agencji reklamowej.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i osiągnięć.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji różnorodnych projektów.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w rodzinnej firmie, gdzie wzajemne wsparcie i dobra komunikacja są na pierwszym miejscu.

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, prześlij swoje CV.