• Oferty
  • Wszystkie ofertyLublinSupportCustomer Support Specialist
    Customer Support Specialist
    new
    Support
    Performance Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem

    angielski

    Mile widziane

    digital marketing

    DV360

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zakres obowiązków:

    • zajmiesz się bieżącą obsługą klienta w obszarze obecnych oraz nowych zgłoszeń w ramach prowadzonych projektów;
    • będziesz pierwszą linią wsparcia dla klienta w ramach ustaleń i prowadzonych na projekcie działań: kiedy trzeba przypilnujesz terminu, a innym razem przekierujesz temat do odpowiedniej osoby;
    • monitorowanie i wprowadzanie zmian w systemach zewnętrznych będzie również będzie jednym z Twoich codziennych „to do”;
    • w ramach działań prowadzonych dla Klienta będziesz także blisko współpracować z innymi zespołami w firmie (Backend Development, Business Intelligence, Analytics).

    Nasze wymagania:

    • gotowość do pracy w godzinach 4:00-12:00, ze względu na współpracę z Klientem z Azji;
    • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
    • możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy, a szybkie tempo zadań i ustalanie priorytetów to dla Ciebie chleb powszedni;
    • jesteś zorientowany na klienta: budujesz pozytywne relacje, ustalasz potrzeby i dbasz o to, aby klient czuł się zaopiekowany;
    • cechuje Cię podejście problem-solving, szukasz rozwiązań nawet w trudnych sytuacjach, jak czegoś nie wiesz, to pytasz lub samodzielnie poszukujesz informacji;
    • lubisz się z programem Microsoft Office;
    • jesteś dokładny, drobiazgowy i zorientowany na szczegóły.

    Mile widziane:

    • wiedza z obszaru digital marketingu, w szczególności - prowadzenia lub obsługi kampanii digitalowych (DV360, Google Ads).

    Oferujemy:

    • rozwój w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce w pionie Global Technology, w której staniesz się częścią projektów realizowanych dla globalnych i rozpoznawalnych marek z całego świata!
    • świetną atmosferę pracy i fajnych ludzi na pokładzie;
    • wspieramy samodzielność i inicjatywę i zapewniamy wyzwania - it’s up to you!
    • pakiet benefitów firmowych: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe i kilka innych!