Oferty
(Senior) SEM Planner
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Performics

Performics

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Google AdWords

Google Analytics

język angielski

Microsoft Office

SEM

Opis stanowiska

Company Description

Performics - agencja performance marketingu należąca do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Job Description

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą klientów w zakresie kampanii Google AdWords, Google Display Network, Youtube, Gmail Sponsored Promotions
  • Przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC
  • Planowaniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii zgodnie i w celu poprawy KPI w oparciu o roczny flowchart
  • Tworzeniem struktur kampanii
  • Raportowaniem wyników
  • Budowaniem pozytywnej relacji z klientem
  • Terminowym i prawidłowym rozliczeniem kampanii
  • Udziałem w tworzeniu rekomendacji mediowych/prezentacji strategicznych

Qualifications

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 2-3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google AdWords
  • Masz doświadczenie w optymalizacji kampanii pod różne cele (traffic, wizerunek, leady, sprzedaż, zasięg)
  • Potrafisz szybko i sprawnie tworzyć rozbudowane struktury kampanii AdWords
  • Google Analytics nie ma przed Tobą żadnych tajemnic
  • Potrafisz analizować dane i wyciągać trafne wnioski - sprawnie korzystasz z Excela (tabele przestawne, filtry, formuły)
  • Wiesz jak tworzyć rekomendacje z zakresu PPC
  • Twój poziom języka angielskiego umożliwia swobodną i efektywną komunikację
  • Cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju

Additional information

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!