• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażPrzedstawiciel Działu Stomatologii
    Przedstawiciel Działu Stomatologii
    Sprzedaż
    Pierre Fabre Médicament Polska Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża farmaceutyczna
    Ms office
    przedstawiciel medyczny
    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Pierre Fabre Médicament, jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych na świecie, produkującą leki oryginalne. Firma od ponad dwudziestu lat działa w Polsce.

    Twój zakres obowiązków

    • Promocja oraz budowanie pozycji rynkowej produktów stomatologicznych firmy
    • Realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych firmy na powierzonym terenie w środowisku lekarzy stomatologów i w aptekach
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami stomatologami i farmaceutami na powierzonym terytorium
    • Wprowadzanie nowych preparatów i akcji informacyjnych w środowisku stomatologicznym i aptecznym
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów

    Nasze wymagania

    • Preferowane miejsce zamieszkania: Kraków i okolice
    • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem medycznym (doświadczenie w sprzedaży produktów OTC w kanale aptecznym będzie dodatkowym atutem)
    • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży
    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
    • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
    • Elastyczność działania, pozytywne nastawienie, chęć rozwoju
    • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    To oferujemy

    • Umowa o pracę na zastępstwo
    • Pakiet benefitów
    • Szkolenia wdrożeniowe
    • Przejrzysta ścieżka awansu
    • Przyjazna atmosfera pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Łatwa adaptacja
    • Atrakcyjny system premiowy

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Służbowy samochód do użytku prywatnego
    • Program rekomendacji pracowników
    • Inicjatywy dobroczynne