Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor Działu Sprzedaży
new
Sales
Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Marketing Internetowy
zarządzanie zespołem
Sales
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

Stanowisko: Dyrektor Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

📁Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie operacyjne w obszarze działu sprzedaży
  • zarządzanie podległym zespołem - w szczególności ścisła współpraca z Sales Managerami i Specjalistami ds. sprzedaży i marketingu
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe podległego obszaru
  • zapewnienie realizacji założonych KPI oraz ich raportowanie
  • planowanie i realizacja budżetu operacyjnego
  • współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy
  • realizowanie i budowanie strategii operacyjnej zgodnie z obowiązującymi standardami
  • tworzenie, wprowadzanie i egzekwowanie procedur postępowania
  • wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju marki
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki

🔎Nasze wymagania:

  • minimum 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży (w branży digital marketingu)
  • znajomość branży marketingu internetowego (w szczególności zagadnień związanych z procesem tworzenia stron www, kampaniami Google Ads i SEO)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z zespołem, umiejętności negocjacyjne, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

🤝 To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B w firmie z wieloletnim doświadczeniem branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie: podstawa + premia zależna od osiąganych wyników
  • możliwości rozwoju - wyjdziemy Tobie naprzeciw
  • pracując u nas będziesz miał realny wpływ na budowanie firmy oraz marki Pikseo
  • prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie zajęć sportowych
  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji
  • niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, laptop).

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Objazdowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub w polityce prywatności na naszej stronie internetowej www.pikseo.pl .