Oferty
Asystent / Asystentka Zarządu
HR

Białystok
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

kreatywność

skuteczna komunikacja

Microsoft Office

dobra organizacja pracy

multitasking

język angielski

Mile widziane

Agile

doradztwo

Jira

pomysłowość

Scrum

konsultant

Opis stanowiska

📌 Miejsce pracy: Ignatki, Wspólna 19

Zadania:

  • Bieżąca współpraca z Prezesem Zarządu
  • Zarządzanie kalendarzem i umawianie spotkań
  • Aktywny udział w sprawach związanych z realizowanymi projektami
  • Koordynacja powierzonych zadań, projektów, dbanie o terminowość ich realizacji, raportowanie i przekazywanie informacji na bieżąco
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między Zarządem a poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • Organizacja, uczestnictwo w spotkaniach, dbanie o terminowość realizacji procesowanych zadań ustalonych na spotkaniach, tworzenie notatek ze spotkań oraz wyznaczanie celów w programie Jira

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność nieszablonowego myślenia, podejścia do rozwiązywania problemów
  • Doskonała organizacja pracy, multizadaniowość i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i kreatywność, wykazywanie inicjatywy i innowacyjnych rozwiązań
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy metodyką Scrum / Agile
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych