Oferty
Inżynier Budowy – drogi/mosty/logistyka
Inżynieria

Świnoujście
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

wykształcenie wyższe

budownictwo drogowe

budownictwo

metody budowlane

techniki budowlane

Opis stanowiska

POLAQUA SP. Z O.O.

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., na budowę drogi ekspresowej S3 odc. Świnoujście-Dargobądz, do biura budowy w Świnoujściu poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Bunkrowa 1, Świnoujście

ZADANIA:

  • wsparcie w kierowaniu robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót;
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii;
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
  • dbałość o dokumentację wykonawczą;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych w dziale drogowym lub mostowym lub technicznym;
  • znajomość metod i technik budowlanych.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.