Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konsultant Działu Wsparcia Sprzedaży
new
Support
Polenergia Fotowoltaika

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
sprzedaż
komunikatywność
organizacja pracy
zaangażowanie
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami w celu ustalenia ich potrzeb i zainteresowania produktami firmy.
  • Umawianie spotkań z Klientami oraz wyznaczanie tras naszym doradcom w terenie.
  • Wsparcie działów sprzedaży w osiąganiu naszych wspólnych celów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Jesteś gotów do pracy stacjonarnej w biurze.
  • Stawiane cele motywują Cię do działania.
  • Chcesz się rozwijać a nie stać w miejscu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizje.
  • Bazę Klientów, którzy wstępnie wyrazili swoje zainteresowanie kontaktem.
  • Wsparcie zespołu i Koordynatora już od pierwszego dnia.
  • Ogromnie możliwości rozwoju i awansu - Dział Wsparcia Sprzedaży to nasza „kuźnia talentów” :)
  • Stałe konkursy z fajnymi nagrodami :)
  • Szkolenia.
  • Zajęcia z j. angielskiego w ramach godzin pracy.
  • Karta Multisport, opieka medyczna.