Oferty
Specjalista (07/2024)
Prawo

Specjalista (07/2024)

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Polska Agencja Kosmiczna

Polska Agencja Kosmiczna

Polska Agencja Kosmiczna (POLSA) jest agencją wykonawczą MRiT, powołaną w 2014 r. Jej zadaniem jest wspieranie polskiego przemysłu kosmicznego poprzez realizację priorytetów Polskiej Strategii Kosmicznej.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Microsoft Office PowerPoint

PZP

język angielski

Microsoft Office Word

Opis stanowiska

Polska Agencja Kosmiczna - Prezes poszukuje kandydatów na stanowisko:


��Specjalista

��Miejsce wykonywania pracy: Oddział Terenowy w Warszawie, Departament Bezpieczeństwa Kosmicznego


��Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:


  • prowadzenie spraw administracyjnych Departamentu Bezpieczeństwa Kosmicznego  (zwanego dalej departamentem);  
  • prowadzenie spraw dot. zamówień departamentu w zakresie i na zasadach określonych w  ustawie prawo zamówień publicznych;  
  • Udział/wsparcie w realizacji procesu prowadzenia rejestru obiektów kosmicznych;   prowadzenie spraw z obszaru realizacji procesów związanych z realizacją i rozliczaniem  projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych;  
  • Udział/wsparcie w zakresie działań promocyjnych w tym opracowanie materiałów na www   Udział/wsparcie administracyjne w zakresie realizacji projektów w środowisku  międzynarodowym;  
  • Udział w grupach roboczych w ramach organizacji Paktu Północnoatlantyckiego (NATO) i  Europejskiej Agencji Obrony (EDA);  
  • Realizacja zadań związanych prowadzeniem punktu kontaktowego dla projektów  realizowanych w ramach NATO i EDA będących w kompetencjach departamentu. 



➡Wymagania związane ze stanowiskiem pracy


Wymagania niezbędne


  • wykształcenie: wyższe – preferowane kierunki z obszaru zarządzania i/lub administracji 
  • co najmniej 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku  
  • praktyczna znajomość programów Excel, Word, Power Point oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych; 
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się (mile widziany dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego np. certyfikat, zaświadczenie) 


⭐ Wymagania dodatkowe:


  • znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych;  
  • bardzo dobra organizacja pracy,  
  • wysokie poczucie odpowiedzialności;  
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;  
  • umiejętność działania pod presją czasu;  
  • wysoka kultura osobista;  
  • znajomość przepisów prawnych i norm związanych z ochroną informacji;  
  • umiejętność współpracy w grupie projektowej;  
  • mile widziane doświadczenie w obszarach zarządzania ryzykiem oraz zapewnienia jakości.  




Wymagane dokumenty i oświadczenia:


Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania prosimy o złożenie następujących dokumentów


✅ W pierwszym etapie procesu:

  1. CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji).  
  2. Odpowiedzi na zadanie praktyczne: Wypowiedź pisemna w języku angielskim, 500-1000  słów przedstawiające własne rozumienie kandydata celów, zadań i sposobu realizacji Podkomponentu SST określonego w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  2021/696 z dnia 28 kwietnia 2021 r. ustanawiające Unijny program kosmiczny i Agencję Unii  Europejskiej ds. Programu Kosmicznego;


�� W kolejnych etapach naborów niezbędne będą:


  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie  wykształcenia;  
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie  posiadanego doświadczenia zawodowego  
  • oświadczenia o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw  publicznych;  
  • oświadczenia o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne  przestępstwo skarbowe;  
  • kopii innych dokumentów potwierdzających spełnienie dodatkowych wymagań; 
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych  oznaczonych klauzulą „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie  postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie  informacji niejawnych (t.j.: Dz. U. z 2019 r. poz. 742 ze zm.).  



��Termin składania dokumentów: 23.08.2024 r.  (decyduje data wpływu do Polskiej Agencji Kosmicznej). 


��Miejsce składania dokumentów: Polska Agencja Kosmiczna, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk z dopiskiem: z dopiskiem: ogłoszenie nr 07/2024  


��Dokumenty można składać również osobiście:  Sekretariat Polskiej Agencji Kosmicznej,  ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk  budynek C, 1 piętro, pokój 2.38B  (poniedziałek-piątek 9:00-15:00)  lub  Oddział Terenowy Polskiej Agencji Kosmicznej w Warszawie 2  ul. Prosta 70  00-838 Warszawa  IV piętro  (poniedziałek-piątek 9:00-15:00)  


��Dokumenty można przesłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj" (w tytule wiadomości należy podać numer naboru).

Dokumenty w drugim etapie naboru należy podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Sprawdź podobne oferty pracy

Specjalista ds. Zarządzania Umowami IT

Nowa
Bank Millennium
Warszawa
wybór dostawców
zarządzanie umowami
RFI/RFP
Nowa

Senior Lawyer

Nowa
Antal Sp. z o.o.
Kraków
prawo gospodarcze
język angielski
prawo cywilne
Nowa

Data Privacy & Legal Compliance Consultant

Nowa
ISS World Services
Warszawa
ESG
data privacy
Nowa

Asystent Działu Prawnego – Aplikant radcowski

Nowa
Rekeep Polska
Łódź
prawo
MS Office
język angielski
Nowa

Senior Legal Counsel

Nowa
Eternis
Warszawa
law
Data protection law
język angielski
Nowa