• Wszystkie ofertyLegionowoFinanseBankowośćMłodszy Specjalista ds. Rozliczeń
    Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń
    new
    Finanse
    Polski Standard Płatności Sp z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Mile widziane

    Splunk

    Jira

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa operacyjna rozliczeń płatności mobilnych,
    • weryfikacja poprawności rozliczeń płatności mobilnych i wyjaśnianie niezgodności,
    • obsługa reklamacji dotyczących płatności mobilnych w języku polskim i angielskim,
    • współpraca operacyjna z podmiotami uczestniczącymi w rozliczaniu płatności mobilnych,
    • udział w testach systemów informatycznych wspomagających obsługę płatności mobilnych.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe (ekonomia, bankowość, finanse, matematyka lub kierunki pokrewne),
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office (w szczególności MS Excel)
    • sumienność i dokładność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań,
    • komunikatywność,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    • znajomość rozliczeń płatności krajowych, zagranicznych lub transakcji kartowych
    • pierwsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość Splunk i/lub Jira

    To oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
    • ruchomy czas pracy: 07:30-15:30 i 08:00-16:00,
    • możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura w Warszawie, 2 dni z domu)
    • pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i naukę języka angielskiego