Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

UX/UI Designer
Design
Polskie Linie Lotnicze LOT

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
design
e-commerce
Figma
ux
UI
Mile widziane
WCAG
Opis stanowiska

Aktualnie do zespołu Rozwoju Produktów Digital w Biurze E-commerce LOT, szukamy utalentowanych UX/UI Designerów, odpowiedzialnych za User Experience oraz design podstawowych kanałów cyfrowych LOT: aplikacji mobilnej oraz strony internetowej lot.com.

Prosimy o załączenie portfolio lub linku do portfolio zrealizowanych komercyjnych projektów, z których przynajmniej jeden to aplikacja mobilna.

Twój zakres zadań:

  • Projektowanie i optymalizowanie interfejsów aplikacji mobilnej oraz strony internetowej w oparciu o dane analityczne, trendy i własne doświadczenie
  • Projektowanie i optymalizowanie ścieżek użytkownika aplikacji mobilnej oraz strony internetowej
  • Dbanie o spójność interfejsów pomiędzy kanałami, z uwzględnieniem zasad użyteczności i dostępności,
  • Definiowanie i projektowanie testów A/B
  • Analizowanie rozwiązań innych aplikacji mobilnych oraz stron internetowych w branży transportu lotniczego
  • Bliska współpraca z Product Managerami oraz zespołem developerskim

Nasze wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w obszarze UX/UI Design w produktach B2C
  • Załączone portfolio lub link do portfolio zrealizowanych komercyjnych projektów, z których przynajmniej jeden to aplikacja mobilna i które przedstawią zastosowanie Twoich umiejętności w praktyce
  • Biegła znajomość narzędzi: Figma, Miro
  • Znajomość obecnych trendów oraz dobrych praktyk UX/UI
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych analitycznych
  • Proaktywne podejście do rozwoju produktu i rozwiązywania problemów
  • Dbałość o szczegóły i profesjonalizm
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość standardu WCAG

Nasza oferta:

  • Realny wpływ na produkty cyfrowe LOT używane przez pasażerów z całego świata
  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Udział w wielu rozwojowych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań
  • Udział w szkoleniach i programach doskonalenia zawodowego
  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT oraz linii partnerskich
  • Atrakcyjny system premiowy