Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

ETL Developer
new
BI & Data
Prime Engineering

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
ETL
SQL
PL/SQL
Oracle
Mile widziane
modelowanie danych
GIT
Opis stanowiska

Prime Engineering Poland

Prime Engineering Poland jest częścią PRIME Group, spółki technologicznej działającej od ponad 15 lat na rynku europejskim. Mamy 20 oddziałów w 5 krajach w Europie, a od 2021 roku działamy także w Polsce mając swoje biura w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i międzynarodowymi talentami, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania IT dla naszych klientów z branż m.in. automotive, bankowości, e-commerce, fintech, sportowej i medycznej.

Kierujemy się zasadą: „Innovation first. People before that”. Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Technologia jest ważna, ale nie bardziej niż ludzie, którzy za nią stoją. Nasz zespół stale rośnie, a Ty możesz do niego dołączyć.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL,
  • Programowanie baz danych wraz z ich bieżącym modelowaniem,
  • Projektowanie, budowa i zasilanie repozytoriów integrujących dane do wykorzystania pod raportowanie,
  • Rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości gromadzonych w repozytorium danych,
  • Rozwój środowiska baz danych przeznaczonych do raportowania,
  • Pozyskiwanie informacji z systemów zewnętrznych oraz ich konsolidacja.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 -letnie doświadczenie komercyjne w operacyjnej pracy z bazami danych i modelowaniu procesów ETL,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki,
  • Wiedza z zakresu budowy hurtowni i martów danych,
  • Znajomość języka SQL i PL/SQL na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności Oracle,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pracy z repozytorium kodów – svn lub git,
  • Umiejętność modelowania danych.

To oferujemy

  • Stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w trybie hybrydowym – 1 dzień z biura we Wrocławiu, reszta zdalnie,
  • Pracę w metodologii SCRUM,
  • Rozwój zawodowy,
  • Dostęp do szkoleń organizowanych w ramach Prime Academy (szkolenia techniczne i umiejętności miękkie),
  • Możliwość pracy przy projektach realizowanych przez Prime Group w całej Europie, lub w jednym z naszych 20 biur (m.in. w Lizbonie, Paryżu lub Genewie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie