• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingMarketingMarketing Manager/Event Coordinator (m/k)
    Marketing Manager/Event Coordinator (m/k)
    Marketing
    PROFIT HR

    PROFIT HR

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    marketing
    event
    socialmedia
    prawo jazdy kat. B
    Digital marketing
    Angielski
    zarządzanie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

    Klienci PROFIT HR to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z Regionu D-A-CH.

    Jednym z naszych Klientów jest międzynarodowa spółka z branży dóbr luksusowych z siedzibą w Katowicach.

    W związku z koniecznością obsadzenia osoby zarządzającej działem marketingu jednej z marek w Grupie i koniecznością wsparcia zespołu, poszukujemy do pracy w centrali firmy w Katowicach kandydata/kandydatki na stanowisko:

    MARKETING MANAGER/ EVENT COORDINATOR (m/k) z  j. angielskim

    Miejsce pracy: Katowice

    Praca stacjonarna z elementami mobilności (Eventy oraz wizyty w Centrali we Włoszech)

    Numer referencyjny: SME/KAT

    CEL STANOWISKA:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzała działem marketingu Marki FERRARI oraz m.in. pomagała w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej brandu, organizowała i planowała akcje marketingowe oraz eventy firmowe, promowała markę w social media.

    NASZ KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY M.IN. ZA NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

    • Zarządzanie działem marketingu Marki Ferrari
    • Planowanie i organizacja akcji marketingowych zgodnie z założonym budżetem
    • Udział w kształtowaniu strategii marketingowej firmy
    • Planowanie, kreacja i organizacja we własnej inicjatywnie eventów firmowych, imprez integracyjnych oraz innych spotkań
    • Brand Management
    • Opracowywanie materiałów promocyjnych, wybór gadżetów, kreacja i przygotowanie paczek prezentowych dla Klientów i Kontrahentów.

    PRAGNIEMY ZATRUDNIĆ OSOBĘ POSIADAJĄCĄ PONIŻSZE KOMPETENCJE I CHARAKTERYZUJĄCĄ SIĘ NASTĘPUJĄCYMI CECHAMI:

    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale marketingu, preferowane w salonach samochodowych marek premium lub w agencjach marketingowych obsługujących ww. podmioty
    • Min. 2 letnie doświadczenie w organizacji eventów/wydarzeń w branży samochodowej, w obszarze dóbr luksusowych, w markach premium
    • Kreatywność, komunikatywność, skuteczność i inicjatywa w działaniu,
    • Zaangażowanie
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny; min. B2)
    • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point
    • Obsługa podstawowych programów graficznych – Photoshop, Illustrator. InDesign

    OFERUJEMY:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B na pełnym etacie
    • Możliwość rozwoju
    • Swoboda w działaniu, wsparcie pozostałych pracowników działu i managera oraz wykorzystywanie swojej kreatywności w codziennej pracy
    • Udział w rozwoju firmy i zapewnieniu wysokiej jakości obsługi Klientów i Kontrahentów.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z Nr ref w języku angielskim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zapoznanie się z poniższa klauzulą informacyjną i zawarcie treści zgody w nadsyłanym życiorysie.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.

    2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: aleksandra.knapczyk@profithr.pl

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.

    5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.

    6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

    9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

    ZGODA

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    3 105 USD

    B2B