• Wszystkie ofertyJózefówZdrowieInneDyrektor/ka Placówki Medycznej
    Dyrektor/ka Placówki Medycznej
    new
    Zdrowie
    PROWORK.PL

    PROWORK.PL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    manager

    zaangażowanie

    zarządzanie

    Opis stanowiska

    Praca Dyrektor/ ka placówki medycznej Warszawa. Klient ProworkPl MED prywatna klinika medyczna w Warszawie zatrudni Dyrektora/ Dyrektorkę. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

    ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydata/ kandydatkę na stanowisko Dyrektor prywatnej Kliniki medycznej o profilu rehabilitacyjnym oraz usług senioralnych. Wymagane kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu dużą placówką medyczną.

    Główne obowiązki to kompleksowe zarządzanie kliniką i dbanie o wysoki standard usług i realizacje wyznaczonych celów. Ważnym elementem pracy będzie kierowanie dużym zespołem lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego oraz dbanie o bieżące relacje z klientami kliniki. Ponadto Ponadto dbanie o rozwój działaności biznesowej kliniki i współpraca z zarządem kliniki.

    Klinika to nowoczesna placówka medyczna działająca w sektorze prywatnych usług medycznych, należąca do dużej międzynarodowej grupy medycznej.

    Wymagania

    • Wyższe wykształcenie, wykształcenie medyczne będzie dodatkowym atutem.
    • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich i zarządzanie placówką medyczną
    • Znajomość branży medycznej oraz wiedza z zakresu działalności prywatnych podmiotów medycznych
    • Zaangażowanie, zdolności analityczne oraz organizacyjne niezbędne do skutecznego zarządzania kliniką

    Warunki

    • Kontrakt B2B lub umowa o pracę - Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
    • Aktywny udział w dużym projekcie biznesowym
    • Dynamiczny rozwój zawodowy i samodzielne realizowanie uzgodnionych celów
    • Kierowanie nowoczesną placówką medyczną