• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaLekarz medycyny pracy
    Lekarz medycyny pracy
    Zdrowie
    Przychodnia24

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    samodzielność
    konsultacja pacjentów

    Opis stanowiska

    Przychodnia24 w Warszawie poszukuje Lekarza Medycyny Pracy na zastępstwo!

    Lokalizacja: Warszawa, ul. Biały Kamień 2

    Przychodnia24 to nowoczesna Przychodnia, która zmienia oblicze opieki zdrowotnej, przynosząc nowoczesność i wysoką jakość oferowanych usług. Aby sprostać dynamicznym potrzebom pacjentów, umożliwiamy dostęp do nowoczesnych sprzętów, a nasza intuicyjna w obsłudze platforma, umożliwia sprawne prowadzenie dokumentacji pacjenta.

    Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Dbamy o indywidualne podejście do każdej osoby, zapewniając kompleksową opiekę, która uwzględnia zarówno aspekty medyczne, jak i emocjonalne. W Przychodnia24 pracują lekarze z pasją i doświadczeniem.

    Nasza Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00!

    Oczekujemy:

    • aktualnego PWZ,
    • aktualnej polisy OC,
    • ukończonej specjalizacji z medycyny pracy,
    • indywidualnego podejścia do pacjenta,
    • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
    • dostępności od 15 sierpnia (szczegóły do ustalenia!),
    • wysokiej kultury osobistej.

    My zadbamy o:

    • dowolną formę współpracy- oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt,
    • elastyczny grafik - nie narzucamy dni i godzin pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dużą liczbę zainteresowanych Pacjentów,
    • bieżące wsparcie w codziennej współpracy.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy!