• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaLekarz POZ - na zastępstwo
    Lekarz POZ - na zastępstwo
    Zdrowie
    Przychodnia24

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikacja z pacjentami
    samodzielność
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Przychodnia24 poszukuje lekarza POZ na zastępstwo!

    Przychodnia24 to nowoczesna Przychodnia, która zmienia oblicze opieki zdrowotnej, przynosząc nowoczesność i wysoką jakość oferowanych usług. Aby sprostać dynamicznym potrzebom pacjentów, umożliwiamy dostęp do nowoczesnych sprzętów, a nasza intuicyjna w obsłudze platforma, umożliwia sprawne prowadzenie dokumentacji pacjenta.

    Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Dbamy o indywidualne podejście do każdej osoby, zapewniając kompleksową opiekę, która uwzględnia zarówno aspekty medyczne, jak i emocjonalne. W Przychodnia24 pracują lekarze z pasją i doświadczeniem.

    Oczekujemy:

    • aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • aktualnego ubezpieczenia OC,
    • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
    • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami służby zdrowia,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • dostępności w dniach w dniach:
    • 16 sierpnia 8:00-12:00, ul. Biały Kamień 2
    • 9 sierpnia 8:00-14:30 ul. Nowogrodzka 76
    • 16 sierpnia 8:00-18:00 ul. Nowogrodzka 76
    • 20 sierpnia 8:00-18:00, ul. Nowogrodzka 76
    • 22 sierpnia 13:00-18:00, ul. Nowogrodzka 76

    My zadbamy o:

    • elastyczną formę umowy - kontrakt lub zlecenie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość nawiązania stałej współpracy,
    • wsparcie w bieżącej pracy.

    Jeśli tylko jesteś dostępny/a w któryś z wymienionych terminów - zapraszamy do współpracy!