Oferty
Social Media Specialist
Media

Bydgoszcz
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca hybrydowa
Przygody Przedsiębiorców

Prowadzimy kanał Przygody Przedsiębiorców, który znajduje się w topce polskiego biznesowego YouTube'a. Poza tym robimy zajebiste eventy i krzewimy kulturę kapitalizmu ;)

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

social media

Adobe Photoshop

Canva

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Kim jesteśmy?

Od września 2017 prowadzimy kanał Przygody Przedsiębiorców. Przez ten czas opublikowaliśmy ponad 900 filmów, w których przedsiębiorcy opowiadają o swoich historiach i doświadcze­niach. Nasze nagrania zostały obejrzane ponad 80 000 000 razy.

Korzystając z naszego kanału liczącego już ponad 300 tysięcy subskr­ybentów oraz naszego doświadczenia pomagamy zwiększać wiarygodność firm oraz przyspieszać realizację ich celów biznesowych.

Jesteśmy ekipą ludzi na maxa zajaranych swoja pracą i szukamy kolejnych graczy pierwszej ligii, którzy do nas dołączą!

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzyć daily treści na nasze social media - grafiki, rolki, posty, teksty
  • Pokazywać światu jak wygląda nasze firmowe życie od kuchni
  • Uczestniczyć w nagraniach, integracjach i spotkaniach w naszym biurze
  • Relacjonować przebieg organizowania najlepszej biznesowej konferencji w Polsce - Święto Kapitalizmu
  • Planować i publikować treści na SM
  • Będziesz się też dobrze bawić, bo o to u nas nie trudno :)

Czego oczekujemy?

  • Dobrej znajomości sposobów i możliwości komunikacji na kanałach takich jak: Instagram, Facebook, Tik Tok, Linkedin,
  • Umiejętności pisania treści pod SM
  • Samodzielnego tworzenia grafik do SM
  • Dobrej znajomości programów: Photoshop, Canva
  • Umiejętność montowania rolek
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi AI w codziennej pracy
  • Otwartej głowy i elastyczności w działaniu
  • Kreatywności i zmysłu estetycznego
  • Chęci nauki i poszerzania horyzontów
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Dużej dyspozycyjności na terenie Bydgoszczy

Mile widziany własny sprzęt do nagrań.

Co oferujemy?

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • Ekipa i projekty, przy których będziesz pracować zagwarantują Ci rozwój jakiego się nie spodziewasz,
  • Gwarantowany udział w najbardziej kontrowersyjnej konferencji - Święto Kapitalizmu,
  • Materiały szkoleniowe i najlepszy sprzęt,
  • Partnerskie relacje i ogromną decyzyjność,
  • Cykliczne integracje i nieszablonowe obchodzenie świąt,
  • Elastyczny czas pracy i nielimitowany urlop,
  • współpracę opartą o B2B lub UZ

Przebieg rekrutacji:

Prześlij nam swoje CV.

W kolejnym kroku spotkasz się z Asią, która reprezentuje dział HR i Maciej, który zarządza działem marketingu. Dowiesz się więcej o nas i poznamy wzajemne oczekiwania odnośnie współpracy.

No i ruszamy - czas zacząć tę piękną przygodę!