• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaKurierDostawca-Kurier
    Dostawca-Kurier
    new
    Logistyka
    PTD Partner Alicja Ślesicka

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża TSL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Bolt Food | Glovo | Stuart | Uber Eats | Xpress Delivery.

    Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

    Jesteśmy we wszystkich miastach, w których działa platforma Bolt Food | Glovo | Stuart | Uber Eats | Xpress Delivery.

    Cały proces rekrutacyjny odbywa się online, dzięki czemu załatwisz wszystkie formalności z domu.

    Chcesz dowiedzieć się więcej? Zgłoś się do nas już dziś!

    Twój zakres obowiązków

    • Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów.
    • Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery).
    • Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami.
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

    Nasze wymagania

    • Minimum 18 lat (aplikacja Stuart i Xpress Delivery dostępna od 16 lat!).
    • Pojazd: rower, skuter, hulajnoga, samochód - wybór należy do Ciebie.
    • Smartfon z dostępem do internetu.
    • Dowód osobisty lub paszport - wymagane do rejestracji.
    • Uczciwość, rzetelność i entuzjazm do pracy :)

    To oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B.
    • Wynagrodzenie od każdego zamówienia, łącznie z częścią stałą i zmienną.
    • Bezpłatny pakiet szkoleniowy.
    • Elastyczny grafik, dostosowany do twoich preferencji.
    • Pełne wsparcie i pomoc w trakcie wykonywania obowiązków.

    Dołącz już dziś do naszej ekipy i ciesz się przyjemną, prostą pracą oraz konkretnymi wynagrodzeniami!