• Wszystkie ofertyWarszawaHREmployer BrandingEmployer Branding Expert
    Employer Branding Expert
    HR
    Publicis Groupe

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie projektami
    planowanie i realizacja
    komunikacja EB
    strategia EB

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej jest motorem rozwoju biznesu. Transformujemy biznes i umożliwiamy naszym Talentom transformowanie także ich własnych doświadczeń zawodowych. Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem marketingu, komunikacji i transformacji cyfrowej. Zmieniamy biznes reklamowy w oparciu o inżynierię i analizę danych, najnowocześniejsze technologie i kreatywności, która od zawsze była centrum wszystkich naszych działań. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia prawie 2000 ekspertów. Organizacja działa w modelu „Power of One”, który integruje i rozwija różne kompetencje Grupy w zakresie podnoszenia wartości biznesowej obecnych i przyszłych Klientów.

    Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i międzynarodowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), Yotta (doradztwo i wdrożenia w obszarze danych i technologii) oraz działy specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

    Job Description

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • tworzenie i rozwój strategii komunikacji employer brandingowej Publicis Groupe w Polsce w odpowiedzi na potrzeby biznesowe i rekrutacyjne firmy we współpracy z zespołem Talent Acquisition
    • codzienna, ścisła współpracą z działem HR, Communications i biznesem
    • planowanie i prowadzenie komunikacji EB w różnych kanałach, w tym w mediach społecznościowych grupy (LinkedIn, Instagram, Facebook)
    • zarządzanie projektami z obszaru EB i koordynowanie zespołów projektowych, złożonych m.in. z grafików, zespołów kreatywnych, mediowych, przedstawicieli firm zewnętrznych
    • rozwój wewnętrznej platformy wymiany wiedzy i komunikacji Marcel na poziomie lokalnym, w tym prowadzenie kanału komunikacji wewnętrznej
    • planowanie i realizacja projektów, które budują kulturę organizacyjną firmy, promują wartości i wzmacniają zaangażowanie
    • wsparcie w organizacji i relacjonowanie spotkań onboardingowych, targów pracy, eventów wewnętrznych i branżowych

    Od Ciebie potrzebujemy:

    • kilkuletniego doświadczenia w obszarze Employer Brandingu w międzynarodowej, złożonej organizacji, mile widziane z branży reklamowej / technologicznej / consultingowej
    • doświadczenia w zarządzaniu projektami i zespołami projektowymi i realizacji projektów w określonym czasie i budżecie
    • warsztatu i etosu PR-owca, lekkiego pióra i umiejętności korektorskich
    • kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów
    • znajomości nowoczesnych narzędzi marketingowych (social media, Google Analytics) i przynajmniej jednego narzędzia do zarządzania projektami (np. Jira, Asana, Monday.com)
    • zainteresowania social mediami i trendami w marketingu
    • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i bogatą ofertę benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, dostęp do platformy Nais (karty sportowe, bilety do kina, dofinansowanie urlopu oraz wiele innych), naukę języków obcych na platfomie eTutor
    • Dużą elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym, 8 dni w miesiącu w biurze)
    • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego i uczenia się od najlepszych w międzynarodowej organizacji, o unikalnym know-how z obszaru marketingu i komunikacji
    • Dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
    • Możliwość udziału w programie Work Your World, umożliwiający wszystkim pracownikom Grupy pracę przez 6 tygodni z dowolnego miejsca na świecie (po przepracowaniu 12 miesięcy w organizacji)

    Dowiedz się o nas jeszcze więcej:

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.