Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Art Director
new
Design
Publicis Worldwide

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
digital
Adobe Photoshop
Mile widziane
portfolio
Opis stanowiska

W Publicis Worldwide wierzymy w CIEKAWOŚĆ. To właśnie dzięki niej osiągamy sukcesy w rozwiązywaniu biznesowych wyzwań naszych Klientów i to ona sprawia, że potrafimy zaproponować skuteczne rozwiązania, bez względu na to, czy tworzymy platformę komunikacyjną, kampanię digitalową, aktywację, czy aplikację. Jesteśmy jedną z największych, najbardziej innowacyjnych i najczęściej nagradzanych agencji reklamowych w Polsce.

Należymy do Publicis Groupe, globalnej sieci agencji specjalizujących się w komunikacji marketingowej, digitalu, mediach, technologii i AI.

Naszymi klientami są m.in.: Renault, Nestlé Polska, Paul Hartmann, Sanofi-Aventis, BNP Paribas Bank Polska, L’Oréal Polska, Procter & Gamble/PGH, Animex, Maspex, Mondelez, Pru.

Dołącz do nas i odkryj moc ciekawości!

Ciekawi Cię jak będzie wyglądała Twoja praca?

  • Tworzenie projektów digitalowych oraz koncepcji wizualnych dla klientów agencji;
  • Współtworzenie kampanii wizerunkowych i sprzedażowych ATL oraz BTL,
  • Brania udziału w projektach o potencjale nagrodowym oraz samodzielne wyszukiwanie projektów dodatkowych

Nas ciekawi czy masz:

  • Bardzo dobrą znajomość programów graficznych (rodzina Adobe)
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność kształtowania tożsamości marki
  • Znajomość sposobu działania ekosystemów wykorzystywanych w mediach społecznościowych,
  • Biegłą znajomość specyfikacji formatów reklamowych (online)

Dodatkowy atut:

  • Umiejętność tworzenia kampanii kreatywnych BTL i ATL (poparte portoflio)

Co oferujemy:

  • Pracę hybrydową. Miejsce w biurze zawsze na Ciebie czeka, ale 2 dni w tygodniu możesz pracować zdalnie;
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.