• Wszystkie ofertyLegnicaLogistykaKierowcaKierowca C+E, wyjazdy w kółkach, PL-CZ-DE
    Kierowca C+E, wyjazdy w kółkach, PL-CZ-DE
    Logistyka
    Raben Transport Sp. z o.o

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CE

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

    To oferujemy:

    • Pracę od pn- pt + sob - jedna w miesiącu- oddajemy dzień wolny w tygodniu
    • Realizacja zleceń głównie transportu międzynarodowego Niemcy, Czechy oraz transportu krajowego Polska zachodnia
    • Wyjazdy z Osłej w godzinach porannych, trasy jedno- i dwudniowe
    • Terminowy wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę- stała kwota
    • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie NNW
    • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
    • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty zniżkowe na paliwo do prywatnego użytku i wiele innych
    • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom.i poradniki
    • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja zleceń transportowych PL-DE-CZ
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
    • Dbałość o powierzony ładunek
    • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
    • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

    Nasze wymagania:

    • Posiadanie prawa jazdy kat. CE + Karty Kierowcy
    • Doświadczenie min. 6 miesięcy
    • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
    • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

    📍 Osła

    Mamy drive do rozwoju!

    Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.

    Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

    Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!